nyitólap
webtérkép
mailküldés
keresés
Ön jelenleg a Városlakóknak / Aktualitások / Önkormányzati hírek / Álláslehetőség a Holcim Hungária Zrt-nél 2. oldalon áll
Városlakóknak
Feliratkozás hírlevélre
Eseménynaptár
október 2021
előre
Álláslehetőség a Holcim Hungária Zrt-nél 2.

A svájci Holcim Csoport, a világ egyik vezető cementipari, kavics- és betongyártó vállalata - amely 70 országban van jelen és több mint 47 000 dolgozót foglalkoztat, - lábatlani telephelyére, a bányaüzembe munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:

Törőkezelő és bányászati felügyelet helyettesítő

Elvárások:

a pozíció az alábbi szakképesítések valamelyikével tölthető be:
• bányaipari aknász-technikus
• geológus-geofizikai technikus
• mélyépítő technikus
• bányagépész technikus
• erdész technikus
• földmérő és térinformatikai technikus
• környezet - és vízgazdálkodási technikus
• közlekedésépítő, útépítő technikus

Előnyt jelent:

• robbanómesteri képesítés
• külszíni bányászati gyakorlat
• angol nyelvismeret

Feladatok:

• Bányászati felügyelet helyettesítése
• Lerobbantott bányatermék előtörése
• Kétműszakos munkavégzés (40 óra/hét)

Munkavégzés helye: Lábatlan – Bánya

Jelentkezni géppel írott Önéletrajzzal és a bizonyítvány másolatokkal az alábbi címeken lehet:
Holcim Hungária Zrt ,1037 Bp., Montevideo u. 2/c. III.em.
beata.timko@holcim.com

[ 2007.01.08. ]

A törlés használata

A hozzászólás végén látható egy új gomb, mellyel a fórum önmoderálását szeretnénk segíteni. A moderálandó hozzászólás betűszíne pirosra vált a gombra kattintás előtt.

A törlés gomb segítségével bárki sértőnek jelölhet egy hozzászólást. A sértőnek jelölt hozzászólások kisebb betűvel látszanak, és halvány piros a hátterük. Ha egy hozzászólásra 4 törlési igény érkezik eltérő IP címekről, az automatikusan lekerül az oldalról, azaz moderálásra kerül. A gomb után látható számok az eddigi törlési igények számát mutatják a moderálási limithez képest.

Hozzászólások

Nincsenek még hozzászólások!
Kapcsolódó képek