Ön jelenleg a Városlakóknak / Sport / Lábatlani Sirályok / Hírek / Eszkimó és indián játékok Sukoró oldalon áll
október 2021
előre
Eszkimó és indián játékok Sukoró
A Sirályok 8 ifjú sportolója vett részt június 13-án, a Velencei-tó partján megrendezett rangos küzdelemben.
Ez az országos verseny egy olyan nemzeti kupa, ami nemcsak a kajak-kenuról szólt, hanem más ügyességi feladatokban is összemérhették tudásukat a gyerekek. A „négytusán” 2000 méter evezést, 200 méter szlalom evezést, 1000 méter futást, valamint kislabdával célba dobást kellett teljesíteniük az indulóknak. A rekkenő hőségben igazi kihívás volt ez a mintegy negyven egyesület több, mint ötszáz versenyzőjének és edzőiknek, segítőiknek.

Egyesületünk versenyzői nagyon ügyesen vették az akadályokat. Futamaikban a középmezőnyben végeztek. Ebben Hacsa Adrienn volt a kivétel, aki a 2001-ben született lányok között a dobogó harmadik fokára állhatott. Bronzérme nagyon értékes a Sirályok számára, hiszen országos szintű- tehát magyar bajnoki címet adó versenyen az első érmünk.
Gratulálunk minden résztvevőnek, és további sikeres versenyzést kívánunk!