Judos hírek
Judo edzés
A Lábatlani Egyetértés Judo Szakosztálya, várja a sportolni akaró fiatalokat edzéseire!
Tokodaltárói verseny
A lábatlani judo szakosztály 2013. február 9-én Tokodaltárón vett részt versenyen. Versenyzőim szépen teljesítettek
Megyei diákolimpia
Szombaton Oroszlányban volt Megyei Diákolimpia, a lábatlani judósok ismét szép eredményeket értek el
Versenyeredmények
Felnőtt II. o. országos bajnokság, pozsonyi csapatverseny, felnőtt III. o. magyar bajnokság, mikulás kupa eredményei
Országos Bajnokság
Felnőtt II. o. országos bajnokságon, 66 kg-ban 5. helyezett, Vörös Balázs Lábatlan. Gratulálok a pontszerző helyhez.
Mikulás Kupa 2010.
December 4-én rendezték Tokodaltárón a hagyományos Mikulás kupát. Versenyzőink szépen szerepeltek ezen az év végi megmérettetésen.
Versenyeredmények 2010 novembere
Ismételten eredményekről szeretnék beszámolni! A lábatlani judosok ismét versenyeztek és szép eredményeket értek el az elmúlt hétvégén.
Lábatlan Kupa 2010
Versenykiírás meghívásos judo versenyről. 2010. május 8-9. Süttő, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola tornaterme
Tolmezzo
Március 20-21-én az olaszországi Tolmezzóban voltunk versenyen. Autóbusszal utaztunk, nagyon jó hangulatú volt az utunk, 13 versenyzővel mentünk.
Siklós és Zirc
Szakosztályunk versenyzői az elmúlt hétvégén, két versenyen vettek részt, a juniorok Siklóson, vasárnap Zircen.
Veszprémi eredmények
A lábatlani judosok, a Veszprémben megrendezett Észak-Dunántúli Regionális diákolimpián, 10 érmet nyertek.
Magyar Bajnokság
Immár hagyományosan, az ifjúsági korosztálynak volt az első Magyar Bajnoksága, az UTE judo termében.
2010. évi tervek
Az elmúlt évek szorgos munkája nyomán, elértük azt, hogy jelenleg 8-10 olyan versenyzőnk van, aki országosan is kiemelkedő eredményt érhet el.
Oroszlányi Diákolimpia
A Lábatlani Egyetértés judo szakosztályának eredményei. Ezen a hétvégén rendezték immár hagyományosan, Oroszlányban a megyei Diákolimpiát.
Fantasztikus eredmény!
A lábatlani judósok a 24. helyet érték el az országos rangsorban szereplő 172 egyesület közül!
2009. évi beszámoló
A sok gond és probléma ellenére, az eddigi legeredményesebb évet zárta a szakosztály, ezzel magasra tette a lécet.
Pestlőrinci eredmények
A lábatlani judo szakosztály ezen a hétvégén volt immár hagyományosan a versenyévad, és év záró versenyén a Pestlőrinci Kassa DSK csapatánál.
Mikulás kupa
A megyében immár hagyományosan, 15. alkalommal megrendezett judo Mikulás kupán, a megszokott sok induló volt.
Hétvégi verseny
Senior világbajnokságra készül a lábatlani csapat egyik felkészítője, ifj. Fizel József, aki a szombati budapesti bajnokságon is indult.
Süttői eredmények
A lábatlani judo szakosztály az elmúlt hétvégén rendezte idei utolsó versenyét, ez a diák „C” korosztály országos bajnoksága volt, amit Süttőn rendezt
Közérdekű hírek
A megfeszített
2017. augusztus 25-én A megfeszített című rockoperával lép a Gerenday Szabadtéri Színpadra a Magyarock Dalszínház társulata.
Aktív délutánok - izgalmas hétvégék
Barlangászat, kajakozás, búvárkodás és siklóernyőzés csak néhány percre az otthonodtól! Most hihetetlenül kedvezményes áron...
Nyári ügyelet az iskolában
A Lábatlani Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola az alábbiak szerint tartja nyári ügyeletét:
Országos Pályázati Felhívás
Április 24-től igényelhetők a kamatmentes épületenergetikai korszerűsítést támogató pályázati felhívások magánszemélyek, társasházak és lakásszövetkezetek részére!