Ön jelenleg a Városlakóknak / Sport / Lábatlani Sirályok / Hírek / Kajakverseny Esztergomban oldalon áll
február 2020
előre
Kajakverseny Esztergomban
Július 3-án a Palatinus tó partján rendezte az Esztergomi Hajós Egyesület népszerűsítő kajakversenyét.
Az ifjú Sirályok 7 egyesület versenyzőivel mérhették össze tudásukat és kitartásukat.
A 2000 méteres távon versenyzőink ügyesen helyt álltak. A legfiatalabb kajakosaink voltak a legeredményesebbek, ők éremmel a nyakukban térhettek haza. Hacsa Adrienn, Vámos Anna és Schrenk Máté bronzérmesek lettek. A versenyen igazi érdekesség volt az úgynevezett gólya-futam. Itt olyan gyerekek indulhattak, akik az idei évben kezdtek el kajakozni illetve kenuzni. Blahó Áron a dobogó második fokára állhatott ennek a futamnak az eredményhirdetésén.